Central Wake Park to miejsce dla ludzi , którzy kochają aktywny wypoczynek, ale potrafią też cieszyć się chwilą relaksu!

Play Video

6.0 Duży wyciąg

Nasz 6-cio słupowy wyciąg do wakeboarduto najnowocześniejsza tego typu konstrukcja. Dzięki unikalnemu rozmieszczeniu słupów lina jest dobrze napięta,a zakręty nie wymagają od ridera praktycznie żadnego wysiłku.

 

Na torze znajdziecie 16przeszkód światowego lidera firmy UNITParktech o różnym stopniu zaawansowania, rozmieszczone po obu stronach wyciągu. Pozostawiliśmy też trochę wolnego miejsca dla wszystkich fanów tricków z krawędzi.

 

Duży wyciąg ma 800 metrów długości i kręci się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara – czyli na prawą nogę. Łagodne kąty między słupami wyciągu znacznie ułatwiają pływanie i nie sprawiają, że lina wyrywa podczas wchodzenia w zakręt. Pozwala to na pełną koncentrację na technice, przeszkodach, czy trickach i zostało także docenione podczas testów przez najlepsze ekipy pro-riderów z międzynarodowych teamów Spacemob, Nobile, X-wake.

2.0 Mały wyciąg

Mały wyciąg (2.0) przeznaczony jest dla osób, które swoje pierwsze kroki chciałyby stawiać korzystając z wyciągu w pojedynkę lub dla tych, którzy chcieliby intensywniej szlifować nowe tricki. Dla chętnych na wyciągu 2.0 znajduje się slider, prosta przeszkoda pomagająca oswoić się z późniejszym wjeżdżaniem na bardziej zaawansowane przeszkody. Wsparcie instruktora przy pierwszych startach i utrzymaniu się na desce jest wliczone w cenę karnetu.

Doświadczona kadra instruktorów

CERTYFIKOWANI INSTRUKTORZY

OTWARCI NA LUDZI

ZAJAWKOWICZE

DOŚWIADCZENI

KarnetY