Lisowice Wake Park - miejsce, gdzie każdy może spróbować swoich sił na desce i odkryć niezwykłe piękno sportu jakim jest wakeboarding.

 

Jesteśmy położeni w urolkliwym miejscu nad zalewem na rzecze Mroga w Lisowicach. Nasze miejsce powstało z pasji do aktywnego spędzania czasu, jako jedna z atrakcji Projektu Lisowice

O NAS

Lisowice Wake Park to miejsce, gdzie sport, przyroda i relaks spotykają się w jednym miejscu. Nasz wakepark jest zlokalizowany w pięknej okolicy, gdzie bliskośc lasu tworzą niezwykłą atmosferę. Z nami możesz spróbować swoich sił na desce, rozwijać swoje umiejętności, a także wypocząć i zrelaksować się w otoczeniu natury.

WAKE

Wakeboarding to jedna z najbardziej ekscytujących form sportu wodnego. Nasz wakepark składa się z wyciągu dwusłupowego firmy Wake Focus Cable z przeszkodami frimy Wakepro: Kicker S, Kicker M, Butter Box Cut oraz Pole Jam, na których można trenować i rozwijać swoje umiejętności. Bez względu na to, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym zawodnikiem, u nas znajdziesz coś dla siebie.

RESTAURACJA

Po treningu lub dniu spędzonym na desce zawsze warto zregenerować siły. W naszej restauracji oferujemy pyszne posiłki, które dostarczą Ci energii na kolejne wyzwania. Nasze menu składa się z dań, które przygotowujemy z najwyższej jakości składników. Zapraszamy na smaczne posiłki i relaks.

Półkolonie

Dla najmłodszych przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę półkolonii. Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci będą mogły nauczyć się pływać na desce, rozwinąć swoje umiejętności i miło spędzić czas wsród rówieśników. Zapewniamy dobrą zabawę, profesjonalną opiekę i smaczne posiłki. Z nami wakacje będą pełne wrażeń i niezapomniane!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług!

Dla Początkujących:

Pierwsze kroki w świecie wakeboardngu mogą wydawać się nieco trudne, dla osób które nigdy nie miały styczności z tą dyscypliną sportu. Dlatego też dla początkujących rezerwacja pierwszego slotu oznacza możliwość spróbowania swoich sił na wodzie z zapewnieniem podtawowego szkolenia. Nasz Instruktor wyjaśni zasady panujące na wyciągu oraz udzleli wszelkich instrukcji, które pozwolą Ci postawić swoje pierwsze kroki na desce i rozpocząc przygodę z wakeboardingiem zachuwując bezpieczeństwo podczas jazdy na wodzie. Jeden slot, to 15 min., co stanowi idealną dawkę czasu, aby w pełni skupić się na nauce podstaw,  bez ryzyka przeciążenia swojego organizmu.

REZERWACJE

Nie czekaj i zarezerwuj już teraz swój czas na desce! Najlepiej zrobić to poprzez nasz system rezerwacji online.
Przeczytaj Regulamin: Przed dokonaniem rezerwacji, zapoznaj się z regulaminem naszego ośrodka. Znajdziesz tam wszystkie istotne iformacje dotyczące zasad korzystania z naszych usług oraz wymagania co do bezpieczeństwa. Pamiętaj, że rezerwacja oznacza, że zgadzasz się z tym regulaminem.
Anulowanie rezerwacji: Bezpłatną zmianę terminu lub anulowanie rezerwacji można dokonać najpóźniej 24 godziny przed jej rozpoczęciem.
W przypadku odwołania w czasie krótszym niż 24 godziny przed rozpoczęciem rezerwacji, to podlega ona pełnej opłacie.
Informowanie o zmianach odbywa się przez email: lisowice@centralwakepark.pl lub telefonicznie. W przypadku warunków atmosferycznych uniemożliwiających pracę wyciągu, umówimy się na inny termin lub zwrócimy Ci pieniądze na konto.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych usług, chcesz zorganizować imprezę lub zapisać się na szkolenie – nie wahaj się i skontaktuj z nami. Służymy pomocą w każdej kwestii. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, sugestie i współpracę.